Prodej, chata, 300 m2, Ostrava – Zábřeh, ul. U Výtopny
Cena 469 000 Kč/ hypoteční úvěr od 1 851 Kč/měs

Nabízíme ke koupi podsklepenou udržovanou chatu s pergolou a zahradou 300 m2, ležící v klidné části v Ostravě Zábřehu na ul. U Výtopny. Chata je v osobním vlastnictví, ležící na pronajatém pozemku města s nízkým ročním nájmem. Do chaty je přivedena elektřina, veřejný vodovod, odpad sveden do septiku. Chata je určena pro max. 3 osoby s možností celoročního obývání. Prodej včetně vybavení. Pro více informací kontaktujte makléře. Nabídka možnosti financování.

Prodej, stavební pozemek, 2700 m2, Šenov
Cena 604 Kč/m² / hypoteční úvěr od 6 435 Kč/měs

Nabízíme ke koupi zasíťovaný stavební pozemek o velikosti 2700 m2 s hotovým projektem a stavebním povolením k výstavbě bungalovu 3+KK , ležící v klidné lokalitě obce Šenov. Pro více informací, popřípadě prohlídku volejte makléři. Možnost nabídky výhodného financování.

Prodej, chata, 354 m2, Hlučín
Cena 728 000 Kč nebo hypoteční úvěr od 2 873 Kč/měs

Nabízíme ke koupi plně vybavenou zděnou chatu se zahradou v osobním vlastnictví ležící v blízkosti hlučínského jezera. Do chaty je přivedena elektřina a momentálně probíhá montáž přípojky pitné vody se septikem. Parkování přímo u chaty. Výborná dostupnost do centra města. Pro více informací kontaktujte makléře.Nabídka možnosti financování. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře.

Prodej, stavební pozemek, 1379 m2, Ostrava – Michálkovice
Cena 839 Kč/m² nebo hypoteční úvěr od 4 565 Kč/měs

Nabízíme ke koupi stavební pozemek v klidné části města Ostravy – Michálkovice. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, vedený v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (vodovod, plynovod, elektřina) v těsné blízkosti pozemku dle vyjádření. V blízkosti Zoo, mateřská a základní škola, MHD. Veškeré dokumenty (vyjádření sítí, územní plán, regulativ, atd) obdržíte při prohlídce. Nabídka možnosti financování. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře.