1. Zajistím výkup Vaši nemovitosti

Potřebujete rychle hotovost? Chcete Vaši nemovitost prodat co nejrychleji? Nechcete aby o prodeji Vaši nemovitosti někdo věděl? Chcete prodat Vaši nemovitost bez prohlídek a ušetřit si tak spoustu času? Pokud jste alespoň na 1 otázku odpověděli ANO, neváhejte se na mě obrátit. Udělám Vám nezávaznou nabídku a společně se pokusíme vytvořit ty nejvýhodnější podmínky pro Vás.

2. Prodám nebo pronajmu Vaši nemovitost

Při prodeji/pronájmu Vaši nemovitosti Vám poskytnu kompletní služby, které budete potřebovat. Profesionální fotografie, inzerce na největších inzertních portálech včetně topování, veškerý právní servis… A co víc? Budeme spolu v kontaktu a o každém kroku Vás budu informovat. Pro mě je spokojený klient vždy na prvním místě a udělám pro Vás maximum.

3. Zajistím financování

Pro hladký průběh prodeje vám vždy rád pomohu i s financováním nemovitosti. Díky spolupráci se všemi bankami a stavebními spořitelnami se dostaneme vždy na ty nejlepší podmínky, které můžete na trhu mít. Zajišťujeme komplexní právní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv počínaje, až po zajištění úschovy finančních prostředků.

4. Poskytuji komplexní poradenství v realitních službách

Jelikož prodej nemovitosti není měsíční, nebo každoroční záležitost a jedná se o větší finanční obnosy, je důležité věřit, že je vše v dobrých rukou. Proto ikdyž potřebujete pouze poradit, nebo si nebudete v něčem jistí neváhejte mne kontaktovat. Rád si s Vámi popovídám a vysvětlím Vám všechny informace o kterých by jste při prodeji nemovitosti měli vědět.

Služby na míru


Profesionální fotky- homestaging

Ve spolupráci s profeionálními fotografy Vám zajistím fotky, které zaručeně zvednou efektivitu prodeje a celkový dojem Vaší nemovitosti. V dnešní době všichni víme, že nemovitost prodává její prezentace a díky profesionálním fotkám a Home stagingu (naaranžování a příprava na focení), společně docílíme toho nejlepšího možného výsledku.

3D scan nemovitosti

V dnešní době tento nástroj můžeme nazvat skutečnou moderní „zbraní“ makléře. Tento 3D scan nemovitosti dokáže vytvořit tzv. virtuální prohlídku nemovitosti. Díky této nové technologii dokážeme potencionálního zájemce o Vaši nemovitost zaujmout a vyvolat v něm pocit skutečné prohlídky. Díky 3D scanu se zminimalizuje počet tzv. turistů, kteří se pouze chodí na nemovitosti dívat a zároveň zvedneme efektivitu a rychlost prodeje.

Pronájem dronu

Dron se skvěle hodí na prodej stavebních pozemků a rodinných domů. Díky jedinečným záběrům z výšky dokážeme vytvořit poutavé video a také jedinečné fotky, které napomáhají ke zvýšení celkového dojmu při prodeji.

Videoprohlídka

Videoprohlídka se dnes stává opravdovým trendem ve světě realit. Díky komentované videoprohlídce se zájemce dozví všechno potřebné přímo z pohodlí domova. Může se podívat do jednotlivých pokojů, obhlédnout dřevěné podlahy, projít se po sousedctví a nasát celkovou atmosféru Vaši nemovitosti aniž by odešel od svého monitoru. Tento moderní nástroj nám umožní zefektivnit Vaši nemovitost a výrazně tím zvýšíme šanci při prodeji.


Tyto moderní nástroje pomáhají k tomu, abychom pro Vás vytvořili zakázku ve velice vysoké kvalitě. Použitím těchto nástrojů dokážeme v prvé řadě zvýšit prodejní cenu Vaši nemovitosti a také rychlost prodeje, jelikož v dnešní době nemovitosti prodává skvělá prezentace. A já ji pro Vás mám.